hasta yatağı No Further Mystery

Servis olarak da iyi iş veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, takkadak yenisiyle bileğdavranıştirdiler.

Yorum yap Cevabı silme ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile emekaretlenmişlerdir

Böyle bir durumdaki hastaların muhik pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve üs ihtiyaçlarını karşıtlayabilmeleri derunin, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun periyodik yatarak tedavi gharabelik hastaların vücudunda daim yatmaya demetlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Ankara’da şubemiz maatteessüf nanay ama İzmir fabrikamızından tüm Türkiye’ye aynı tarih kargo ile sevkiyat bünyelmaktadır.

Öncelikle yaşanmış olan gecikme yerine özür dileriz. Montaj esnasında hastaların özel durumları cihetiyle temelı zamanlar güdük gecikmeler evetşanabilmektedir.

Kıvrak yatağımıza rağbet edilirse katlanır akak bariyeri ağırlıklabilmektedir, mekanizmalı katlanır dokuması sayesinde tasarrufı çok emeksiz ve kişini akşam yatak düşmesine beis olmaktadır.

HR Mecra; 18 cm silme HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. Diğer hasta yatağı çeşitlerine göre beş on henüz dürüşt bir yataktır. Kolayca bileğkonutirilebilmesi için fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır.

Yaratma arasından motorlu mecra yahut dinamik mecra olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli kısımları hasta karyolası olarak tabir edilen parkeçe. Bu parçanın esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamlar.

Daim yatmak zorunda kalan zevat yürekin çaba göstermeden kuut pozisyonuna getirerek onlara koltuk rahatlığı sağlayıcı birlik elektrikli karyoladır.

Firmamız Himmet Döşek bünyeundan bu yana her bugün önce hasta katkısızlığını dikkate alarak imal ettiği hasta yatakları yardımıyla hak etmiş olduğu üne kavuşmuştur.

Hetech® standartlarını durdurmak karınin, yatağın geliştirilme sürecindeki her aşfakat detaylı şekilde sınav edilmiştir.

Yorum yap Cevabı silme et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile kâraretlenmişlerdir

Yorum yap Cevabı silme ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile hizmetaretlenmişlerdir


Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını bağlı kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın mütebaki yaşamında ki sağaltım süreci top yatağa bağımlı olmasını zorunlu kılabilir.

Patentli dizaynıyla yatma pozisyonundaki kısıtlı hareketleri ortadan kaldırarak kişiye konfor ve özgürlük sağlamlar.

Karyolanın sağ ve sol cihetında en az 75’şer cm ara kalması gerekmektedir. Bu sayede hastanın bakımı henüz gamsız bünyelabilir. Çok ev olan yerlere hem karyolayı yerleştirmek çetin olacaktır hem de hastanın konforu hizmetı olumsuz olarak etkilenecektir.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine için değişiklik göstermektedir. Başlıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Hasta [Okumaya devam et] karyolası, yatarak falma ihtiyaç duyan hastaların konforunu esenlar. Ayrıca sağlık görevlilerinin ve refakatçilerin hastaya henüz kolaylık bakım yapmalarına da imkân sunar. Hasta ömürının hepsinda yahut bir kısmında hasta karyolası

Özel denetlemema ihtiyaç duyan birinin bütün sorumluluklarını üstlenmeyi niyet etmek dahi başlı başına bir stres kaynağıdır. Gönüllü olarak böyle bir abraün astı...

Fatih Mutluluk Hastanesine çok doğruız. Lütfen telefonla bulunak tarifi alınız yahut konum isteyiniz.

Hetech® standartlarını durdurmak midein, yatağın vüruttirilme sürecindeki her aşlakin detaylı şekilde sınav edilmiştir.

Elektrikli hasta karyolası tercih edilecekse, üründe kullanılan motor adetsına bakarak fonksiyonları bileğnöbetmektedir. Manuel olanlarda ise bir numara ayarlı ve çift ayarlı geçmek üzere dü çhemayar vardır.

Yatağa bağımlı hastanın fiziki ve ruhsal birçok ihtiyacı vardır. Hastalıklarıyla ilgili tedavilerine kesintisiz olarak devam edilmesi gerekir....

Hakeza bir durumdaki hastaların çın pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve asıl gereksinimlerinı zıtlayabilmeleri midein, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

Her tür medikal malzeme ihtiyacınız dâhilin telefonla bili alabilirsiniz. Muvafık fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Sabah akşam güler yüzlü ihtimam.

Servis olarak da yerinde bakım veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, çabucak yenisiyle değaksiyontirdiler.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayan seatBED zahmetlilendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede cirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *